Trochę więcej o gadżetach reklamowych...

Krówki reklamowe to jeden z najsłodszych gadżetów reklamowych. Kto by ich nie chciał!

Słodycze reklamowe kojarzą się wszystkim bardzo pozytywnie. Są urozmaiceniem codziennego życia Twoich klientów, przyciągają potencjalnych konsumentów, ale można też je rozdawać własnym pracownikom - na przykład na poprawę humoru!

Powodów do rozdawania krówek reklamowych jest mnóstwo! Na pewno warto zamówić je na jakiekolwiek targi czy prezentację firmy. Krówki firmowe to też doskonały prezent na Dzień Kobiet, Dzień Mężczyzny, na Wielkanoc czy Boże Narodzenie. W ciągu roku są też bardzo oryginalne święta, które można zaakcentować słodkimi krówkami reklamowymi, takie jak na przykład Dzień Sprzątania Własnego Biurka (oczywiście tylko dla tych, którzy sprzątną własne biurko!), Międzynarodowy Dzień Sekretarki, Dzień Handlowca i tak dalej.

Papierek krówek reklamowych możemy zadrukować na całej powierzchni - od brzegu do brzegu - zwykle po stronie zewnętrznej, jednak nadruk wewnątrz papierka krówek z logo też jest możliwy - na przykład jakieś hasło reklamowe. Drukujemy przeważnie w kolorystyce CMYK, rzadziej z kolorystyki PANTONE. Nadrukiem może być nawet zdjęcie, ale przeważnie jest to logo firmy i dane adresowe.

Mimo tego, że krówki reklamowe to dosyć mały gadżet reklamowy, można na nich umieścić dosyć dużo informacji i elementów.

O NAS

Zajmujemy się sprzedażą gadżetów reklamowych oraz jesteśmy producentem różnego rodzaju tekstyliów reklamowych na specjalne zamówienie. W celu otrzymania szybkiej wyceny napisz: rodzaj gadżetu reklamowego (lub na jakiego rodzaju wydarzenie potrzebujesz produktów z logo), liczbę sztuk, wielkość i ułożenie logo (przeważnie w przypadku odzieży reklamowej), ile kolorów znakowania oraz termin realizacji – jeżeli jest dla Ciebie bardzo ważny. Nie zapomnij o dołączeniu projektu lub samego logo!

Dbamy o to, aby na stronie zawsze były aktualne informacje, jednak przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 k.c.; ceny podane są w kwotach netto, VAT: 23%.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

yabooo Agnieszka Jaremko

NIP: 657-252-67-46
REGON: 021254218

Copyright © 2023 yabooo. Realizacja: RafMedia.pl