Trochę więcej o gadżetach reklamowych...

...ma tyle możliwości!

Przy zamawianiu wizytówek, poza decyzją co ma się na nich znaleźć (logo, nazwa firmy, dane adresowe, dane osobowe), musisz też wiedzieć jak chcesz aby ona wyglądała, lub jak - przy pierwszym spojrzeniu, dotyku - ma ją odebrać Twój potencjalny klient czy partner biznesowy.

Wizytówkę można wykonać z różnych tworzyw. Najczęściej używanym jest:

KARTON

Najpopularniejszy karton to kreda mat 350 g. Jednak wizytówka z niego wykonana wcale nie musi należeć do najzwyklejszych! Może być wyjątkowa dzięki projektowi, ale również dzięki uszlachetnieniu.

Wizytówkę można wykończyć folią matową, błyszczącą, soft touch, holograficzną, odporną na zarysowania lub np. o strukturze przypominającej lniane płótno.

Inną metodą uszlachetnienia jest nałożenie lakieru wybiórczego UV, wykonanie hot stampingu, wytłoczenie określonego znaku, przedziurkowanie czy perforacja.

Jeśli nie odpowiada Wam wizytówka z kredy mat 350 g, to mogę zaproponować Tobie gruby biały karton 650 g lub karton w dowolnym kolorze, karton metalizowany lub o różnych fakturach ...albo papier kraft - wtedy uzyskamy ekologiczne wizytówki.

Ciekawym rozwiązaniem jest wizytówka multiloft - składa się ona z dwóch, przeważnie białych, papierów, pomiędzy którymi znajduje się trzeci - w kolorze, a kolorów do wyboru jest mnóstwo!

Jeśli wolisz inne rozwiązanie niż wizytówki kartonowe, to mam do dyspozycji również:

PLASTIK

Można użyć go także wtedy, gdy chcesz bardziej trwałe wizytówki. Te plastikowe wizytówki są z PVC i nie wymagają uszlachetnienia, są ciekawe tak po prostu. Wystarczy wykonać projekt wizytówki i gotowe!

Jedną z odmian plastikowych wizytówek są wizytówki przezroczyste, czyli z przezroczystego PVC. Wizytówki te są bardzo oryginalne, szczególnie że możemy nadrukować na nich też kolor biały!

O NAS

Zajmujemy się sprzedażą gadżetów reklamowych oraz jesteśmy producentem różnego rodzaju tekstyliów reklamowych na specjalne zamówienie. W celu otrzymania szybkiej wyceny napisz: rodzaj gadżetu reklamowego (lub na jakiego rodzaju wydarzenie potrzebujesz produktów z logo), liczbę sztuk, wielkość i ułożenie logo (przeważnie w przypadku odzieży reklamowej), ile kolorów znakowania oraz termin realizacji – jeżeli jest dla Ciebie bardzo ważny. Nie zapomnij o dołączeniu projektu lub samego logo!

Dbamy o to, aby na stronie zawsze były aktualne informacje, jednak przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 k.c.; ceny podane są w kwotach netto, VAT: 23%.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

yabooo Agnieszka Jaremko

NIP: 657-252-67-46
REGON: 021254218

Copyright © 2023 yabooo. Realizacja: RafMedia.pl