Drukuj
Kategoria: Uncategorised
Odsłony: 8362

Zajmujemy się szeroko pojętą promocją firmy. Przygotujemy dla Ciebie zarówno tanie gadżety reklamowe z nadrukiem, plakaty reklamowe, oryginalne gadżety reklamowe z logo jak i ekskluzywne gadżety firmowe ze specjalnym znakowaniem.

 

 

Upominki reklamowe to nasza pasja. Każdy z nas lubi być obdarowywany darmowymi gadżetami reklamowymi, a jeszcze większą przyjemność sprawia wręczanie takich upominków firmowych pracownikom, klientom czy kontrahentom. Gadżety firmowe z logo to prezent na każdą okazję, przy okazji świetna promocja firmy. Artykuły promocyjne są potrzebne zarówno w małych i średnich firmach jak i w wielkich korporacjach.

 

Materiały promocyjne często wykorzystywane są także w instytucjach publicznych - urzędach, szkołach, jednostkach wojskowych. Gadżety reklamowe z logo znajdziemy w działach promocji firmy, także w działach rekrutacji czy marketingu. Materiały promocyjne służą budowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Artykuły reklamowe są także doskonałym wsparciem działów handlowych, gadżety reklamowe służą promowaniu marki i przywiązaniu klienta do firmy i jej produktów.

 

Na naszej stronie plakaty reklamowe jak i gadżety reklamowe z nadrukiem znajdą Państwo w 3 miejscach. W dziale Produkty znajdują się najpopularniejsze gadżety reklamowe w atrakcyjnych cenach. W dziale Katalogi jest przebogata oferta upominków reklamowych - od tanich po ekskluzywne. Można wybierać, przebierać, nawet trochę powybrzydzać ;) Jeśli chcą Państwo trafić na wyjątkowe okazje, to zapraszamy do działu Promocje, gdzie znajdą Państwo aktualne promocje, gadżety firmowe, które mają obniżoną cenę.

 

Obszar działania activepromo to cała Polska!