Poza typowymi gadżetami reklamowymi możesz zamówić u nas projekt i uszycie gadżetu od podstaw. Jesteśmy producentem poduszek reklamowych w różnych kształtach, z metką, z haftem, z nadrukiem cyfrowym czy sublimacyjnym.

Odbywa się także u nas produkcja worków reklamowych z nadrukiem np. na pasowanie przedszkolaka, workoplecaków z logo, które wchodzą w zestawy startowe dla firm, fartuchów z logo, z własnym nadrukiem, smyczy reklamowych z jednym bądź dwoma karabińczykami, naszywanych lub sublimacyjnych.

Obrusy reklamowe z nadrukiem, pokrowce na krzesła, zagłówki z logo, flagi reklamowe, windery i batfany także znajdziesz w naszej ofercie – zapraszamy!

O NAS

Zajmujemy się sprzedażą gadżetów reklamowych oraz jesteśmy producentem różnego rodzaju tekstyliów reklamowych na specjalne zamówienie. W celu otrzymania szybkiej wyceny napisz: rodzaj gadżetu reklamowego (lub na jakiego rodzaju wydarzenie potrzebujesz produktów z logo), liczbę sztuk, wielkość i ułożenie logo (przeważnie w przypadku odzieży reklamowej), ile kolorów znakowania oraz termin realizacji – jeżeli jest dla Ciebie bardzo ważny. Nie zapomnij o dołączeniu projektu lub samego logo!

Dbamy o to, aby na stronie zawsze były aktualne informacje, jednak przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 k.c.; ceny podane są w kwotach netto, VAT: 23%.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

yabooo Agnieszka Jaremko

NIP: 657-252-67-46
REGON: 021254218

Copyright © 2023 yabooo. Realizacja: RafMedia.pl