Przy zamawianiu gadżetów reklamowych, druków, odzieży czy słodyczy z nadrukiem logo bardzo ważny jest projekt. To on odgrywa główną rolę i przekazuje Twojemu potencjalnemu klientowi czy pracownikom najważniejsze informacje.

Możesz go przygotować sam i nam przesłać - ocenimy czy nadaje się do druku i w razie czego pomożemy go zmodyfikować lub możesz zamówić go u nas.

Cena projektu graficznego jest zależna od wielu czynników, więc najłatwiej będzie jeśli napiszesz nam: co chcesz zamówić, w jakiej ilości, prześlesz nam logo oraz informacje o przeznaczeniu produktu reklamowego.

Nie gardzimy projektami w paincie, w wordzie czy rysunkiem odręcznym - one są bardzo pomocne!

O NAS

Zajmujemy się sprzedażą gadżetów reklamowych oraz jesteśmy producentem różnego rodzaju tekstyliów reklamowych na specjalne zamówienie. W celu otrzymania szybkiej wyceny napisz: rodzaj gadżetu reklamowego (lub na jakiego rodzaju wydarzenie potrzebujesz produktów z logo), liczbę sztuk, wielkość i ułożenie logo (przeważnie w przypadku odzieży reklamowej), ile kolorów znakowania oraz termin realizacji – jeżeli jest dla Ciebie bardzo ważny. Nie zapomnij o dołączeniu projektu lub samego logo!

Dbamy o to, aby na stronie zawsze były aktualne informacje, jednak przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 k.c.; ceny podane są w kwotach netto, VAT: 23%.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

yabooo Agnieszka Jaremko

NIP: 657-252-67-46
REGON: 021254218

Copyright © 2023 yabooo. Realizacja: RafMedia.pl